اعضای ائتلاف تاد چهارشنبه میزبان اکوسیستم استارتاپی شیراز خواهند بود

 اعضای ائتلاف تاد چهارشنبه میزبان اکوسیستم استارتاپی شیراز خواهند بود

اعضای ائتلاف روز چهارشنبه 7 اردیبهشت، ساعت 16 تا 18 در کارخانه نوآوری شیراز میزبان اهالی اکوسیستم استارتاپی خواهند بود.

سال 96 بود که اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی اولین رای گیری را تجربه کرد و اعضای آن مشخص شد. حال دومین انتخابات اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی در روز 19 اردیبهشت  در راه است و قرار است اعضای اتحادیه و صاحبین کسب و کارهای اینترنتی با حضور در رای گیری، و رای به نمایندگان اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی را همراهی کنند.

ائتلاف تاد متشکل از افرادی که در زمینه کسب و کارهای اینترنتی سابقه قابل توجهی دارند در تلاش است با همراهی اعضای اتحادیه سهم آرای بیشتری از اعضای اتحادیه را به دست آورد.

ائتلاف تاد در تلاش است گام‌های موثری جهت هموار کردن  مسیر اکوسیستمی بردارد روز چهارشنبه  ساعت 16 الی 18 ماه در کارخانه نوآوری شیراز میزبان اهالی اکوسیستم استارتاپی این شهر خواهد شد تا ضمن تعامل و همفکری؛ با چالش‌هایی که اکوسیستم استارتاپی شیراز با آن دست به گریبانند بیشتر آشنا شده و گامی موثر در رفع و رجوع آن بردارد.

این ائتلاف  از 11 عضو با اسامی رضا الفت نسب رئیس هیئت مدیره آسا پردازش، محمد خلج مدیر عامل و عضو هیئت مدیره اسنپ، اشکان آرمندهی مدیرعامل دیوار، مهدی نجفی مدیرعامل سفر مارکت، صادق محمدی مدیرعامل مدیانا، سعید گودرزیان مدیرعامل شهر سرویس، میثم اسلامیان مدیرعامل امرتون، محمد امین روانبخش مدیرعامل چهارباغ، محمدرضا زاهدی مدیر عامل پیشگامان، محسن عیوضی مدیر فروشگاه اسپرینگ کاندیدای بازرش و محمود عابد خرسند مدیر عامل پترو تجارت شایان و کاندیدای بازرس تشکیل شده است.

ائتلاف تاد با نام کامل «توسعه اقتصاد دیجیتال تاد» در صدد است با توسعه اقتصاد دیجیتال مرزهای متفاوتی پیش روی اکوسیستم استارتاپی و کسب و کارهای اینترنتی باز کند.

اعضای این ائتلاف با اهداف مهمی چون بهبود و تسهیل فضای کسب و کار دیجیتال، پیگیری مسائل صنفی، توانمند سازی کسب و کارهای کوچک و متوسط و تعامل موثر با نهادهای حاکمیتی شکل گرفته و با برنامه ریزی موثر و متداومی قرار است به اکوسیستم استارتاپی ایران در مسیر رشد کمک کند.

اهالی اکوسیستم استارتاپی و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ساکن در شیراز می‌توانند روز چهارشنبه 7 اردیبهشت با حضور در محل پارک نوآوری شیراز با این نمایندگان ائتلاف تاد و اهدافی که دنبال می‌کنند بیشتر آشنا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *